Kamp Alanları

– Yol boyunca güzel bir kamp alanları topluca önemli almaya. Bu nedenle, bizim site haritası, alanları ve bungalov topluca kamp geliştirilmiştir. Otomatik olarak yenilenecektir harita kamp alanlarında yeni harita noktalarına ek olarak, yeni kart, puan zamanla eklenecektir. Ve harita yakınlasıp işaretçileri üzerine tıklayarak da raporlarda bulunabilir alanda ilgilendi.

– Sitede kayıtlı ve kamp alanlarının detaylarını erişmenizi olan mavi renk.

– Biz teyit edemez rağmen Türkiye’de başka kampın kırmızı alan, ancak, siteye yeni veri eklemek ve mavi alanda donusturecegimiz alanları alırsınız.

Burada kullanmak istiyorsanız * Bu açık yolun yönü, haritanın sol alt kutuya bir uydu görüntüsü.

 

 Harita Alıntı: Kamping Türkiye 

 

Categories: Kuraklığa Çare ''Kurutulmuş Su''

Çadır Nasıl Kurulur ?

Böyle sahneyi kullanan kişiler ile işbirliği yok, ama hemen bilmeli edin. Eğer arkadaşınızla gittiğinizde bir çadır kurmak kesinlikle gereklidir. Bir çadır kurmak zor değil, ancak önceden bilmeniz gerekenler:

  • Bir çadır yerleştirmek için düz bir yüzey bulun. Sen elemanları zarar verebilir yerden silebilirsiniz. Böyle bir kağıt parçası değil, dikdörtgen çadır zemin kaplamaları rahatla olamaz ıslak ve kirli bir üne olsun.
  • Sahne kurmadan önce ön kapağı kapatın. Kapı alanını seçin. Aşırı kaçan grup, doğru açısıdır. Eğer kemikler sahnede koyarsanız, bir kutup soket yerleştirmek için. Çekiç doğrudan gerilim kabloları. Çadır direkleri ve ipler diğer kutup. Sinirler aracılığıyla bağlayın.
  • Bir battaniye gölge ve yağmur koruması ilerletebilir. eğilim bıçak hücreleri, kazık bir kablo gerginlik.
  • Tüm zincirler sıkı ve sahne kenarlarını kontrol ettiğinizden emin olun. Sen sel korkusunu yüz olmayacak, sahne ve yağışlı sezon sahne etrafında yağış hendek. Bu kategoride, merak etmeyin, çantası, çadır ve diğer kamp malzemeleri koydu.

 

Categories: Kuraklığa Çare ''Kurutulmuş Su''

Kamp Nedir ?

Kamp Nedir ?

Kamp, baraka veya çadır gibi araçlardan oluşturulan konaklama yeridir. Ayrıca, siyasi nedenlerle sürülmüş kişiler ve tutsakların toplandıkları yer olarak ifade edilir. Bunun dışında, bazı düşünce ve çıkar çatışmalarından ortaya çıkan bölünmelere kamplaşma adı verilir.

Alıntı:https://tr.wikipedia.org/wiki/Kamp

Önemli İçeriklerimiz :
NEDEN DOĞA SPORLARI ?
Kamp Malzemeleri
Türkiye’de Kamp Yapılacak 15 Harika Yer
Rahat Bir Kamp için 20 İpucu
Kuraklığa Çare ”Kurutulmuş Su”

 

 

Categories: Kuraklığa Çare ''Kurutulmuş Su''

Category Archives: